A jaki jest Twój widok z okna? Namaluj go i wygraj konkurs

      Możliwość komentowania A jaki jest Twój widok z okna? Namaluj go i wygraj konkurs została wyłączona

Dzieci i młodzież spędzają teraz całe dni w domach – jak mówiliśmy, część czasu zabierają im lekcje prowadzone w trybie online. A jeśli pojawia się pytanie, co robić z wolnym czasem, to różne odpowiedzi podsuwają kolejne ośrodki kultury. 

Mówiliśmy już o wielu wirtualnych konkursach, w jakich można wziąć udział – pora na kolejną taką podpowiedź. Dom Kultury w Zwoleniu ogłosił konkurs plastyczny, w który mogą się zaangażować całe rodziny. Zadanie polega na narysowaniu albo namalowaniu widoku z okna – a w jaki sposób, o tym może już samodzielnie zdecydować każdy artysta.

Czas na tworzenie jest jeszcze przez kilka dni, bo prace powinny być gotowe najpóźniej na 24 kwietnia: wtedy upływa czas zgłaszania obrazków. Każdy z nich trzeba sfotografować – i takie zdjęcie, w dobrej rozdzielczości, przesłać pocztą elektroniczną do zwoleńskiego Domu Kultury: na adres: dkzwolen@gmail.com.

Później wszystkie zdjęcia pojawią się na facebookowym profilu ośrodka i do 29 kwietnia wszystkie prace będą gromadzić polubienia internautów. O tym, kto wygrał, przekonamy się 30 kwietnia.