Aktywny 11 listopada – z puławskim MOSiR-em

      Możliwość komentowania Aktywny 11 listopada – z puławskim MOSiR-em została wyłączona

W najbliższy czwartek będziemy obchodzić Święto Odzyskania Niepodległości. Żeby je uczcić, będziemy odwiedzać miejsca pamięci w całym regionie – a w Puławach będzie można to zrobić podczas specjalnej, rekreacyjnej wycieczki.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach zaprasza na Niepodległościowy Rajd Rowerowy – jego uczestnicy przejadą 17 kilometrów, trasą wyznaczoną przez Puławy i okolice. Miną Włostowice, okolice Zakładów Azotowych i Wólkę Profecką. W międzyczasie dotrą między innymi przed Pomnik Odzyskania Niepodległości – i tam złożą symboliczny wieniec. Na koniec wszyscy odpoczną przy ognisku w Marinie Puławy (dlatego warto wziąć ze sobą także odpowiedni prowiant).

Żeby dołączyć do tej wyprawy, wystarczy w czwartek zjawić się na godzinę 11.00 przed halą sportową przy Alei Partyzantów. Organizatorzy proszą, żeby nie zapomnieć o biało-czerwonych flagach.

Z kolei już przed godziną 10.00 w samej hali sportowej muszą pojawić się uczestnicy specjalnego Turnieju Piłki Siatkowej, który już po raz osiemnasty zostanie zorganizowany z okazji Święta Niepodległości. Do podjęcia tych sportowych zmagań właśnie w dniu 11 listopada zachęcają wspólnie MOSiR i Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej “Chemik”. Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl są patronami medialnymi tego wydarzenia.

Źródło zdjęć: MOSiR Puławy