Bezpłatny webinar “Dotacje dla rolnictwa” – dziś i jutro

      Możliwość komentowania Bezpłatny webinar “Dotacje dla rolnictwa” – dziś i jutro została wyłączona

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli informuje rolników z naszego regionu, że ruszyła już wypłata zaliczek na poczet tegorocznych dopłat bezpośrednich. A na jakie jeszcze dotacje i pomoc mogą liczyć właściciele gospodarstw rolnych?

Dziś i jutro będzie można się tego dowiedzieć – i to z pierwszej ręki. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje bezpłatne webinarium, żeby poinformować właścicieli gospodarstw rolniczych o dostępnych dotacjach dla rolnictwa oraz o wielu sprawach, które aktualnie są ważne dla osób prowadzących działalność rolniczą. Spotkanie będzie wirtualne, również ze względu na to, że pogarsza się sytuacja epidemiczna.

O dostępnych formach wsparcia dla rolników opowiedzą pracownicy Agencji, ale ponadto wypowiedzą się także przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, a nawet Grupy Azoty. Będzie mowa między innymi o tym, jak Polski Ład wpłynie na polską wieś, jaka pomoc przysługuje rolnikom w czasie epidemii koronawirusa, a także o programach Agroenergia i Czyste Powietrze. Nie zabraknie też wystąpienia na temat aktualnych trendów w rolnictwie.

W tym wirtualnym spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, wystarczy zalogować się na portalu Agencji – bezpośredni link jest TUTAJ. I w środę (20 października), i w czwartek (21 października), webinarium zacznie się o 11.00 i potrwa do 13.30.