Bilety na otwarcie nowej hali sportowej rozdane!

      Możliwość komentowania Bilety na otwarcie nowej hali sportowej rozdane! została wyłączona

Długa kolejka i szybko wyczerpana pula biletów. Zbliżające się oficjalne otwarcie nowej hali sportowo-widowiskowej w Puławach cieszy się ogromną popularnością.

Wczoraj od godziny 16:00 puławianie zgłaszali się do Urzędu Miasta po bezpłatne wejściówki na zaplanowane na sobotę uroczystości otwierające halę przy ulicy Lubelskiej 59. Jedna osoba mogła pobrać dwa bilety dla osób dorosłych i ewentualnie dodatkowe dla dzieci. Chociaż dystrybucję zaplanowano na wtorek i środę, to już pierwszego dnia pula wejściówek się skończyła. Mówi Łukasz Kołodziej z Urzędu Miasta Puławy:

 

Obiekt ma swoje ograniczenia liczebne, więc zaproszenie wszystkich mieszkańców byłoby po prostu niemożliwe. Do wręczenia było ponad 3 tysiące biletów – część z nich trafiła do szkół, pracowników Zakładów Azotowych, kibiców i zaproszonych gości. Mieszkańcy skorzystali z dostępnej puli ponad tysiąca bezpłatnych wejściówek. Bilety można było też oficjalnie kupić.

Sobotnie, wyczekiwane wydarzenie, podzielone będzie na trzy części, kontynuuje Łukasz Kołodziej:

 

Dzień wcześniej (8 października) odbędzie się uroczyste podpisanie umowy sponsoringowej pomiędzy Grupą Azoty S.A a Miastem Puławy, w wyniku której „Azoty” staną się sponsorem tytularnym nowej hali widowiskowo-sportowej.