Byłeś w Janowcu albo jechałeś linią nr 17? KONIECZNIE zgłoś się do SANEPID-u!

      Możliwość komentowania Byłeś w Janowcu albo jechałeś linią nr 17? KONIECZNIE zgłoś się do SANEPID-u! została wyłączona

Ministerstwo Zdrowia przekazało dzisiaj kolejne dane dotyczące zakażeń koronawirusem w Polsce. Dokładne informacje przekazała Agnieszka Strzępka rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Na terenie województwa minionej doby odnotowano siedem nowych przypadków zakażenia, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów. Dotyczą one mężczyzny z powiatu radzyńskiego, dwóch kobiet i mężczyzny z Białej Podlaskiej i trzech osób z powiatu puławskiego.

W związku z zakażeniami w naszym najbliższym regionie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Puławach poinformowała, że u dwóch pracowników Muzeum Nadwiślańskiego – Oddział Zamek w Janowcu zostało stwierdzone zakażenie SARS-CoV2.

Byłeś w Janowcu albo jechałeś linią nr 17?

Dlatego osoby, które w dniach 17-21 lipca zwiedzały ZAMEK W JANOWCU, proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z puławskim sanepidem w celu objęcia ich nadzorem epidemiologicznym!

To samo tyczy się osób, które 21 lipca w godzinach 8:30-9:00 podróżowały miejską linią nr 17, na trasie Puławy-Janowiec przez Nasiłów. U jednego z pasażerów również stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Dostępny jest numer 81 886 12 05, pozostałe można znaleźć na internetowej stronie puławskiego sanepid-u.