Chcesz oddać krew? Oddział terenowy zmienia adres!

      Możliwość komentowania Chcesz oddać krew? Oddział terenowy zmienia adres! została wyłączona

Stan epidemii zmienia w naszej codzienności wiele rzeczy – ale nie zmienia tego, że wciąż są potrzebni honorowi krwiodawcy.

Przypominamy, że i w lubelskim centrum, i w jego terenowych oddziałach, można bezpiecznie oddać krew i w ten sposób uzupełnić wojewódzkie zapasy i pomóc tym, którzy potrzebują krwi. Jak już informowaliśmy, od tygodnia nie można zgłaszać się do puławskiego oddziału terenowego – bo ten został zamknięty, w związku z przekształceniem puławskiego szpitala w jednoimienny szpital zakaźny. Od minionego poniedziałku na krwiodawców czekał specjalny ambulans, zaparkowany na puławskim placu Chopina, tuż obok Urzędu Miasta.

Dziś mamy kolejną wiadomość dla tych puławian, którzy chcieliby oddać krew. Terenowy, puławski oddział, od jutra (24 marca) będzie się mieścił w budynku Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia – w wyremontowanym niedawno gmachu, przy ulicy Kołłątaja 64. To tymczasowe rozwiązanie i tymczasowy adres – na razie wszyscy krwiodawcy będą mogli zgłaszać się właśnie tam, od poniedziałku do piątku. Rejestracja będzie się zaczynać o 7.00 i kończyć o 12.30.