Chcesz założyć własny biznes, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

      Możliwość komentowania Chcesz założyć własny biznes, ale nie wiesz jak się za to zabrać? została wyłączona

Jeśli mieszkasz w powiecie puławskim, mamy bardzo dobrą wiadomość. Już za miesiąc w Końskowoli odbędzie się specjalne, dwudniowe szkolenie – przygotowane właśnie z myślą o początkujących przedsiębiorcach.

Zaprasza na nie Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” i zapowiada, że będzie się można nauczyć między innymi pisania biznesplanu czy wniosku o dotację. Uczestnikami tego spotkania powinny być osoby, które planują założyć własną działalność w ramach inicjatywy LEADER – i właśnie na przełomie marca i kwietnia będzie można starać się o finansowe wsparcie dla nowego, własnego biznesu. Dzięki tej inicjatywie, wkrótce w puławskich gminach może się sporo dziać.

Na razie zapowiadane jest teoretyczne szkolenie, które odbędzie się 25 i 26 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli. Zainteresowani powinni zgłaszać się do Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”: telefonicznie (81 50 16 140) albo mailowo (lgd@zielonypierscien.eu). Podając swoje dane, nie można zapomnieć o swoich danych kontaktowych.