Chcesz zarejestrować pojazd? Koniecznie przeczytaj!

      Możliwość komentowania Chcesz zarejestrować pojazd? Koniecznie przeczytaj! została wyłączona

To ważne informacje dla tych, którzy chcą załatwić swoje sprawy w Wydziale Komunikacji i Dróg puławskiego starostwa powiatowego.

To dobre wieści dla tych, którzy od dawna czekają na swoją kolej i być może stracili wcześniejszą rezerwację przez utrudnienia, które wywołała epidemia koronawirusa. We wtorki i czwartki pojazdy będą tu rejestrowane dłużej – aż do godziny 17.00.

Żeby umówić się na spotkanie w tych dodatkowych godzinach, trzeba wcześniej zadzwonić: pod numer 81 886 11 88. To jedyny sposób, żeby zarejestrować swoją wizytę.

A wybierając się do starostwa, trzeba pamiętać jeszcze o dwóch rzeczach. Pierwsza to taka, że do budynku można wejść tylko bocznymi drzwiami: od strony Alei Królewskiej i Punktu Paszportowego. A po drugie – warto mieć przy sobie karty płatnicze. Jeśli w czasie umówionej wizyty kasa będzie już nieczynna, tylko tak będzie można uregulować opłaty związane z rejestracją pojazdów. Przy stanowiskach obsługi znajdują się terminale płatnicze, dlatego można płacić w taki nowoczesny sposób.

Źródło zdjęć: Starostwo Powiatowe w Puławach