Co na finał czarnoleskiego festiwalu?

      Możliwość komentowania Co na finał czarnoleskiego festiwalu? została wyłączona

Zgodnie z obietnicą, wracamy w naszych wiadomościach lokalnych do Czarnoleskiego Festiwalu Sztuk. Przed nami już wielki finał: w ciągu najbliższych trzech dni będzie można wysłuchać jeszcze pięciu koncertów, a muzyczne propozycje będą bardzo różnorodne.

Weekend rozpocznie recital chopinowski – w piątek (31 lipca), w Muzeum Jana Kochanowskiego, o godzinie 19.00 wystąpi Julia Łozowska. W sobotę (1 sierpnia), o tej samej porze, w czarnoleskim dworku zagoszczą jazzowe brzmienia, a to za sprawą Agnieszki Wilczyńskiej i Andrzeja Jagodzińskiego, którzy zagrają koncert pod tytułem „Wilcze jagody”.

Nadarzą się jeszcze dwie okazje, żeby posłuchać uczestników warsztatów pianistycznych: w sobotę o 17.00 wystąpią w Czarnolesie, a w niedzielę (2 sierpnia), w samo południe, odbędzie się ich finałowy koncert, już w kościele pw. Świętej Trójcy w Gródku. Tam również odbędzie się uroczyste zakończenie festiwalu: o 19.00 zabrzmią skrzypce Sary Dragan i fortepian, na którym zagra Edward Wolanin.

Wstęp na każde wydarzenie będzie wolny, ale żeby wybrać się na którykolwiek koncert, trzeba wcześniej zarezerwować miejsce, telefonicznie (+48 677 20 05) albo mailowo (muzeum-czarnolas@wp.pl).