Co w tę środę na puławskich drogach?

      Możliwość komentowania Co w tę środę na puławskich drogach? została wyłączona

Kierowcy nie lubią, gdy natrafiają na jakieś kłopoty z przejazdem – albo gdy nie mają gdzie zaparkować. Jednak czasem takie chwilowe utrudnienia są potrzebne, żeby później warunki na drodze były znacznie lepsze. Sprawdziliśmy, gdzie w tę środę zaczną się (albo skończą) pewne utrudnienia dla zmotoryzowanych.

Jutro (7 października) zaczynają się prace budowlane na osiedlu Niwa: przy drodze wewnętrznej,  która znajduje się między ulicami Sikorskiego i Sadową. W związku z tym, na trasie która ciągnie się od okolic ZUS-u do wysokości stacji paliw, przez pewien czas nie będzie tu można parkować. Niedługo droga będzie unowocześniona: bogatsza o kanalizację deszczową i nowe oświetlenie.

Ale są i dobre wieści – dla tych, którzy czekają na koniec drobnych prac remontowych przy ulicach Zabłockiego, Pileckiego, Głębokiej, Grota-Roweckiego i Kaniowczyków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami drogowców, to właśnie jutro na tych ulicach skończą się wszystkie prace i związane z nimi utrudnienia w ruchu.