Coraz bliżej otwarcia nowej hali sportowej w Puławach

      Możliwość komentowania Coraz bliżej otwarcia nowej hali sportowej w Puławach została wyłączona

W ubiegłym tygodniu zakończył się odbiór techniczny, rozpoczęty w połowie stycznia. Gdy pod protokołem złożono potrzebne podpisy, nowy obiekt przy ulicy Lubelskiej 59 został już oficjalnie przekazany puławskiemu MOSiR-owi. 

Nowa hala widowiskowo-sportowa przy ul. Lubelskiej w Puławach jest więc już zarządzana przez miejscowy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ale na jej pewny start trzeba jeszcze będzie zaczekać. Mówi dyrektor ośrodka – Andrzej Śliwa:

 

Obiekt czeka jeszcze na odbiór przez straż pożarną. Potrzeba dodatkowo np. regulaminów, cenników czy pozostałego wyposażenia. Tym zajmie się powołany nowy kierownik hali. Kto został wybrany? – kontynuuje Andrzej Śliwa:

 

Krzysztof Sanecki jako pełniący obowiązki kierownika nowej hali, przez pewien czas będzie łączył nową funkcję z dotychczasową. Do zespołu dołączyli też nowi elektrycy i automatycy.

Obiekt będzie teraz przygotowywany do funkcjonowania zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Poza tym, czekamy jeszcze na ustalenia odnośnie nazwy nowej hali widowiskowo-sportowej. W tej sprawie trwają rozmowy z przedstawicielami puławskich Azotów.