Czas docenić naszych sportowców! Starosta przyzna nagrody

      Możliwość komentowania Czas docenić naszych sportowców! Starosta przyzna nagrody została wyłączona

Sytuacja epidemiczna sprawia, że w najbliższym czasie nie zaplanujemy sobie udziału w żadnych sportowych rozgrywkach – ale zbliża się czas, w którym ubiegłoroczne wysiłki naszych lokalnych sportowców zostaną docenione.

Nagrody Starosty Puławskiego trafią do wszystkich tych, którzy w ciągu 2019 roku dawali z siebie wszystko jako zawodnicy albo trenerzy – i osiągali imponujące wyniki w międzynarodowych rozgrywkach. Te prestiżowe wyróżnienia mogą trafić także do osób, które w inny sposób działają w branży sportowej, a przyczyniły się do propagowania sportu i kultury fizycznej w naszym regionie. Kandydat do takiej nagrody musi mieszkać na terenie powiatu puławskiego albo reprezentować tutejsze kluby sportowe albo podobne instytucje, związane ze sportem.

Starostwo jeszcze czeka na zgłoszenia – czas na proponowanie kandydatur minie w najbliższy wtorek, 31 marca. Szczegółowe informacje na temat naboru, a także wzór wniosku jaki trzeba wypełnić, są zamieszczone na stronie internetowej puławskiego Starostwa. Wszystkie dokumenty można przesłać pocztą elektroniczną, a w razie wątpliwości można zadzwonić do Starostwa – dane kontaktowe także są przypomniane na stronie internetowej.