Finał Festiwalu Kolęd – przyjdź w niedzielę

      Możliwość komentowania Finał Festiwalu Kolęd – przyjdź w niedzielę została wyłączona

Kolędnicy, którzy zjechali do Puław z całej Polski, już przedstawili swoje talenty – teraz czas na wielki finał.

Wczoraj zakończyły się konkursowe przesłuchania, które złożyły się na jubileuszowy, 25. Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2020″. Ponad 300 uczestników wystąpiło na scenie przed puławską publicznością i festiwalowym jury – a byli to zarówno soliści, jak i zespoły wokalne, pojawiły się też występy instrumentalne i niejeden raz widzów oczarowały muzykujące zespoły rodzinne.

Za nami wiele godzin muzycznych wzruszeń i konkursowych emocji – ale to jeszcze nie koniec. Bo po zakończonych przesłuchaniach czas jeszcze na koncert tych, którzy najbardziej spodobali się jurorom. Najlepsze tegoroczne występy będzie można obejrzeć jeszcze raz: podczas Koncertu Laureatów, który zwieńczy całą edycję.

Organizatorzy kolejny raz zapraszają do odwiedzenia kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, tym razem w niedzielę, tę najbliższą (2 lutego). Ta uroczysta, jubileuszowa gala, rozpocznie się o 13.30. Oprócz laureatów festiwalu, wystąpi też Puławska Orkiestra Dęta, która również przedstawi specjalny program kolędowy.