Czas na nowy Piknik Lotniczy w Janowcu

      Możliwość komentowania Czas na nowy Piknik Lotniczy w Janowcu została wyłączona

Jeśli wydaje wam się, że szukając opowieści o lotnictwie trzeba koniecznie wyjechać z powiatu puławskiego, wyprowadzamy was z błędu. Czasem wystarczy wyjechać z Puław i dotrzeć na zachodni brzeg Wisły – a najbliższa okazja żeby to zrobić, nadarzy się w ten weekend.

“Żywa” lekcja historii, prelekcje na temat lotnictwa, wywiady z ciekawymi gośćmi, ale też gry i zabawy dla dzieci oraz koncerty – to wszystko wydarzy się w najbliższą niedzielę (26 czerwca) na stadionie sportowym w Janowcu. Tamtejszy Dom Kultury zaprasza na Piknik Lotniczy, pełen atrakcji dla całych rodzin.

Wydarzenie jest przygotowywane we współpracy z Aeroklubem Ziemi Piotrkowskiej. W atmosferze zabawy będzie można dowiedzieć się więcej o latających maszynach, ale na ziemi też wiele będzie się działo. W tym roku organizatorzy rozbudowali część artystyczną, bo do wysłuchania będą trzy koncerty – Zespołu Wokalnego “Promienie”, Julii Statecznej oraz duetu D’Aria i Staś.

Piknik Lotniczy na janowieckim stadionie ruszy wczesnym niedzielnym popołudniem – o 12.40. Radio Impuls jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Źródło informacji i grafiki: Dom Kultury w Janowcu