MAGICZNE OGRODY: Czy kolejna Wielka Bitwa będzie bezkrwawa?

      Możliwość komentowania MAGICZNE OGRODY: Czy kolejna Wielka Bitwa będzie bezkrwawa? została wyłączona

Odwieczny spór dobra ze złem pozostaje nierozstrzygnięty! Złowrogi Alatus podstępem sprowokował mieszkańców do walki… Kolejne starcia mrocznych sił z armią dobra już w ten weekend w Magicznych Ogrodach!

Czy goście odważą się wziąć udział w starciach dobra ze złem? I czyją stronę wybiorą? Konflikt między mieszkańcami Ogrodów a mrocznym Alatusem, sługą czarnoksiężnika Araga, trwa niezliczone lata. Tym razem podstępny wojownik sprowokował krasnoludzkich wojowników, wykradając w nocy chorągiew ich dowódcy… Od rana 27 lipca w Magicznych Ogrodach będą w nich trwały zakrojone na szeroką skalę przygotowania do Wielkiej Bitwy. W sobotę oraz niedzielę (27 i 28 lipca) wszyscy śmiałkowie będą mogli wybrać armię, w której będą chcieli walczyć. Przejdą proces rekrutacji oraz solidną musztrę pod okiem najlepszych wojowników. Starcia, choć bezkrwawe, bez wątpienia będą dla obu stron konfliktu niezwykle emocjonujące… Odbędą się w sobotę i niedzielę o 15:00. Jaki będzie ich wynik? Można się jedynie domyślać, iż będzie zależał w dużym stopniu od udziału gości janowieckiego parku.

W programie między innymi krasnoludzka musztra, a ostatnie lekcje walki, nauka komend i okrzyków bojowych oraz przywdziewanie barw wojennych rozpoczną się około 14:00. Następnie uczestników zabawy czeka wymarsz wojsk na Pole Turniejowe. Dzieci i dorośli walczący po stronie Magicznych Ogrodów zostaną podzieleni na mniejsze oddziały i dołączą do poszczególnych krasnoludzkich klanów. W zależności od tego przydziału będą wykonywać odpowiedzialne zadania, takie jak zwiad lub strzelanie z kuszy…

Na spragnionych i głodnych po bitwie czekają lodziarnie i kawiarnie oraz szeroki wybór gastronomii. Wszystkie atrakcje są w cenie biletu, także w weekendy. Na terenie parku są dwa sklepy z tematycznymi pamiątkami w korzystnych cenach, dwa darmowe i przestronne parkingi oraz schludne toalety wyposażone w przewijaki.

Magiczne ogrody zapraszają na wydarzenie „Wielka Bitwa: Podstęp Alatusa” w sobotę 27 lipca i niedzielę 28 lipca. Park jest czynny codziennie od 10:00 do 19:00. Bilety dostępne są na stronie www.magiczneogrody.com/bilety oraz w kasach parku, a więcej informacji pod adresem: http://magiczneogrody.com oraz na fanpage’u parku i w przewodniku rozdawanym przy wejściu do Ogrodów.

————–materiał sponsorowany————–