Darmowe chryzantemy do odebrania!

      Możliwość komentowania Darmowe chryzantemy do odebrania! została wyłączona

To dalszy ciąg akcji, którą podjęto na początku listopada – w trosce o przedsiębiorców, którzy jak co roku przygotowali się do tłumnych wizyt na cmentarzach, ale tym razem nie mieli szansy sprzedać swoich towarów. Jutro i pojutrze w wyznaczonych miejscach będzie można jeszcze bezpłatnie odbierać kwiaty kupione u progu listopada.

W Opolu Lubelskim rozdawane będą cięte kwiaty, kupione przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W ten wtorek (10 listopada) do Opolskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego mogą się zgłaszać przedstawiciele lokalnych organizacji i instytucji, żeby przyjąć dowolną ilość ciętych kwiatów. Pozostałe trafią do mieszkańców całej gminy. Chryzantem jest w sumie kilka tysięcy – niektóre z nich pomogą ozdobić miasto z okazji Święta Niepodległości.

Podobnie będzie w Kozienicach: w sprawie darmowych kwiatów można jutro i pojutrze odwiedzić kancelarię przy głównym wejściu na cmentarz w Kozienicach. Tutaj na odbiór będzie czekało 500 doniczkowych chryzantem, wyhodowanych na terenie gminy. We wtorek (10 listopada) mogą się po nie zgłaszać posiadacze Kozienickiej Karty Mieszkańca, a w środę (11 listopada) – wszyscy pozostali kozieniczanie. Władze proszą, żeby podczas odbierania kwiatów pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i przestrzegać reżimu sanitarnego.

Chryzantemy opanowały także nasz region