Do Puław wracają Warsztaty Jazzowe!

      Możliwość komentowania Do Puław wracają Warsztaty Jazzowe! została wyłączona

Puławski Ośrodek Kultury ogłasza już tegoroczną edycję tego wydarzenia i czeka na zgłoszenia uczestników. Tym razem to doroczne wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy, a potrwa od 10 do 18 lipca.

Zaproszenie przyjęli pedagodzy i jazzmani, dobrze znani z własnych artystycznych osiągnięć. Teraz przyjmą role mentorów dla młodych adeptów muzyki jazzowej, instrumentalistów i wokalistów. Ale będą także nowości: nauka tańca jazzowego i homerecordingu. Oprócz praktyki, będzie też trochę teorii, czyli wykłady o historii jazzu.

Tradycyjnie, każdy dzień lekcji będzie się kończył wieczornym jam session – a to dobra wiadomość dla puławian, którzy chcieliby po prostu posłuchać improwizowanych brzmień. Poza tym, specjalne koncerty dadzą zaproszeni muzycy: Lora Szafran, Iza Zając i Joel Holmes. Oczywiście będzie też występ finałowy, który podsumuje wspólną pracę kadry i adeptów.

Nabór uczestników już ruszył – zainteresowanie mogą się zgłaszać do 11 czerwca, z pomocą elektronicznego formularza zamieszczonego na internetowej stronie „Domu Chemika”.

Źródło plakatu: POK