Dużo (nie tylko) serca dla dzieciaków w Dęblinie

      Możliwość komentowania Dużo (nie tylko) serca dla dzieciaków w Dęblinie została wyłączona

Ten rok zaczął się bardzo dobrze dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dęblinie.

Informowaliśmy już, że Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych przekazał ośrodkowi pieniądze zebrane dzięki aukcji charytatywnej – i że dzięki tej darowiźnie (kwocie 8200 złotych) można już myśleć o remoncie sali gimnastycznej, między innymi o wymianie starej instalacji elektrycznej.

Do tych dobrych wieści można dodać jeszcze kolejne: niedawno ośrodek otrzymał, także w formie darowizny, wiele bardzo praktycznych i potrzebnych mebli: szafy, stoły, biurka, krzesła i kontenery biurowe już trafiły do internatu, sal lekcyjnych, świetlicy i biblioteki.

Ale i to nie koniec, bo w najbliższym czasie ośrodek chce jeszcze doposażyć swoje Przedszkole Specjalne – tutaj także mają pojawić się nowe meble i wyposażenie, które przyda się dzieciom ze specjalnymi potrzebami – i w sprawie tego doposażenia został ogłoszony przetarg. Poszukiwana jest firma, która zajęłaby się transportem mebli do przedszkola i zamontowaniem wszystkiego w budynku. Ten przetarg potrwa do 19 lutego, a szczegóły oferty są zamieszczone na stronie internetowej miasta Dęblin.

Źródło zdjęcia: www.sosw.deblin.pl