“Dom Chemika” przygotował “Atrakcje na wakacje”

      Możliwość komentowania “Dom Chemika” przygotował “Atrakcje na wakacje” została wyłączona

Warsztaty plastyczne, zabawy z karaoke albo zajęcia teatralne – puławski „Dom Chemika” na wiele sposobów przekonuje dzieci i młodzież, że lato w mieście nie musi być nudne.

Ruszyła już pierwsza część cyklu „Atrakcje na wakacje”. Do końca lipca najmłodsi puławianie mogą spędzać czas na różnych kreatywnych zajęciach – przed nimi tworzenie latawców, zabawy z masą solną albo warsztaty lalkarskie. Będą też okazje, żeby pośpiewać albo czas na pogranie w gry planszowe razem z rówieśnikami.

A rodzice muszą pamiętać o zapisach, które są prowadzone w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury (czynnej codziennie, od 10.00 do 16.00). Warto już teraz zapoznać się z harmonogramem płatnych zajęć i nie zwlekać z rezerwowaniem miejsc, bo ich ilość jest ograniczona.

Kolejna seria zajęć pojawi się w sierpniu – a wśród nich będą między innymi Wakacyjne Warsztaty Wokalne, które poprowadzi muzyk Robert Sosik. Przez trzy ostatnie dni sierpnia będzie można potrenować swoje umiejętności, a na koniec pochwalić się nimi, biorąc udział w specjalnym koncercie. Szczegóły na temat tych zajęć są TUTAJ.