“Dom Chemika” zaprasza do wyjątkowego konkursu

      Możliwość komentowania “Dom Chemika” zaprasza do wyjątkowego konkursu została wyłączona

Puławski Ośrodek Kultury dołącza do grona ośrodków kulturalnych, które proponują uczcić pamięć świętego Jana Pawła II – i zachęca do udziału w konkursie plastycznym.

Nasz „Dom Chemika” pamięta jednak także o patronie naszego miasta, świętym bracie Albercie, dlatego zadanie dotyczy postaci obu świętych. Do pracy można wykorzystać dowolną technikę plastyczną, ale trzeba pamiętać że organizatorzy czekają na rysunki i obrazy sporządzone na kartkach papieru. Żeby opracować własny projekt, trzeba przemyśleć sformułowanie zawarte w tytule konkursu: „Dobrzy jak chleb – ojcowie polskiej duchowości i miłosierdzia”.

Jak w przypadku każdego artystycznego konkursu, będą się liczyły i talent, i twórcza inwencja. Wyzwanie może podjąć każdy chętny, jurorzy ocenią nadesłane prace w poszczególnych kategoriach wiekowych. Czas na przygotowywanie prac jest aż do 5 maja – do tego dnia fotografię swojego dzieła trzeba przesłać pocztą elektroniczną do „Domu Chemika”, razem z wypełnioną kartą zgłoszeniową. Wzór takiej karty, jak również szczegółowy regulamin konkursu, są zamieszczone na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury. Wyniki konkursu poznamy 18 maja, w dniu urodzin papieża-Polaka.

Źródło zdjęcia: www.domchemika.pl