“Dom Chemika” zaprasza na recital piosenek Wojciecha Młynarskiego

      Możliwość komentowania “Dom Chemika” zaprasza na recital piosenek Wojciecha Młynarskiego została wyłączona

„Balladowo i nie tylko” będzie w ten piątek na sali widowiskowej puławskiego „Domu Chemika” – a to za sprawą piosenek znanego polskiego artysty i satyryka.

Puławski Ośrodek Kultury zaprasza na recital piosenek Wojciecha Młynarskiego. Publiczność przypomni sobie takie przeboje, jak „Jesteśmy na wczasach”, „Lubię wrony” czy „Dziewczyny bądźcie dla nas dobre”. Organizatorzy występu mieli w czym wybierać, bo Wojciech Młynarski napisał ponad 2000 tekstów.

Będzie to występ na dwa głosy i cztery instrumenty. O akompaniament zadbają Marta Jaworska (skrzypce), Piotr Mazurek (gitara), Andrzej Rotmański (gitara basowa) i Paweł Musiński (perkusja). Na pianinie zagra Michał Matras, odpowiedzialny za artystyczne przygotowanie całego występu – ale tym razem przyjmie jeszcze jedną ważną rolę, bo także zaśpiewa przed publicznością. Wystąpi także wokalista Robert Sosik, który na co dzień szkoli uzdolnioną muzycznie puławską młodzież.

Recital „Młynarski. Balladowo i nie tylko” odbędzie się w najbliższy piątek (29 października) o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury. Sprzedaż biletów już trwa. Radio Impuls jest patronem medialnym tego koncertu.

Źródło plakatu: POK