Gdzie koło Puław urządzić niezapomniane wesele?

“Wesele, ech wesele” to pierwsze słowa refrenu jednej z najbardziej popularnych weselnych piosenek. Ale przecież takich piosenek są tysiące – jedni wolą wersję biesiadną, a drudzy kameralną, na skrzypce.

Przecież każdy z nas inaczej marzy o swoim weselu – jednym podoba się złoto z bielą, a drugim połączenie różu i purpury. Gdy nadchodzi czas na danie główne jedni marzą o kawiorze i szampanie, a drudzy o pysznym staropolskim schabowym. Czy można zrealizować wszystkie weselne marzenia na raz? Na raz na pewno nie, ale można zrealizować wszystkie tworząc niezapomniane wesele. Uroczystość z ulubioną muzyką i w klimacie, który weselni goście będą wspominać przez wiele lat.

Dlatego też od 10 lat Dom Weselny SZCZEKARKÓWKA pracuje na swoją dobrą opinię, a gromadząc doświadczenie wie jak doradzić by było najlepiej. Do tego wszystkiego pięknie położony w romantycznym otoczeniu natury sprzyja spacerom gości nad brzegiem jeziora, nad którym Młoda Para może pozować do naprawdę pięknych zdjęć.

Nie znaleziono galerii.

Wewnątrz przywita nas nowoczesność połączenia z ekskluzywnym i eleganckim wnętrzem, w którym duża sala pomieści nawet 360 gości, którzy podjęci zostaną doskonałą kuchnią z menu dopasowanym do potrzeb nowożeńców.

Para młoda i goście weselni domu weselnego SZCZEKARKÓWKA mogą być pewni profesjonalnej obsługi w każdym calu, ale również ci, którzy zorganizują tam inne imprezy okolicznościowe (od urodzin po sylwestra) będą wiedzieć co znaczy najpiękniejsza impreza i doskonale spędzony czas.

————— materiał sponsorowany——————-

2 comments on “Gdzie koło Puław urządzić niezapomniane wesele?

  1. Papa

    Trzeba by popytać ludzi jaka naja opinie i czy rzeczywiście jedt tam tak ładnie

Comments are closed.