Jak stworzyć swój podcast? Dowiedz się

      Możliwość komentowania Jak stworzyć swój podcast? Dowiedz się została wyłączona

To będzie kolejna okazja, by w zaciszu puławskiej biblioteki dowiedzieć się czegoś pożytecznego i nabyć nowe umiejętności.

Podcast to bardzo popularna forma publikowania autorskich treści w Internecie – i bardzo specyficzna, bo polega na nagrywaniu własnych wystąpień , konstruowaniu kolejnych odcinków. Ale dlaczego tak właściwie warto podjąć się tworzenia podcastu, co można zyskać i jak się do tego zabrać?

Już w ten wtorek dowiedzą się tego ci, którzy odwiedzą puławską Bibliotekę Miejską. Gościem najnowszej odsłony Strefy Eksperta będzie Aga Gorczyca – dziennikarka prasowa i radiowa, która prowadzi podcast CZYTAM CZY TU. To ona poprowadzi warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej na temat samej idei podcastu, a także poznać zasady pracy z głosem i tworzenia nagrań. Radio Impuls jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Na te wtorkowe zajęcia jest zaproszona młodzież – ale że ilość miejsc jest ograniczona, zainteresowani powinni zgłaszać się do biblioteki. Można wysyłać maile, w adres wpisując strefa.eksperta@biblioteka.pulawy.pl albo dzwonić pod numer 81 45 11 903.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: materiał nadesłany przez organizatora