Dzisiaj OSTATNI DZIEŃ Radia Puławy 24

      2 komentarze do Dzisiaj OSTATNI DZIEŃ Radia Puławy 24

Mamy poniedziałek, 9 dzień września. Przed nami cały tydzień, ale dla nas ten dzień i ten tydzień są specyficzne: dlatego, że dzisiaj po raz ostatni gra dla Państwa Radio Puławy 24.

Aż trudno w to uwierzyć, że nasze radio wystartowało już 5 lat temu – a przez ten czas udało nam się pozyskać wielu słuchaczy, w Puławach i na ziemi puławskiej. Stworzyliśmy setki programów, niezliczone ilości serwisów informacyjnych, wywiadów czy… kampanii reklamowych dla firm działających w naszym regionie. Towarzyszył nam także portal „Puławy24”, który był przede wszystkim wsparciem radiowej anteny. 24 czerwca przeszliśmy gruntowne zmiany: przekształcając charakter naszego radia na jeszcze mocniej lokalny, wprowadzając nowe pasma programowe i wiadomości lokalne, czyli tworząc nową ramówkę. Tego dnia radio zaczęło grać „W tanecznych rytmach!”.

W ubiegły wtorek również odmieniony portal „Puławy24” zastąpił nowy silny gracz na medialnym rynku: portal „ToNaszRegion.pl. Od Lublina do Radomia”. A dzisiaj – dzisiaj to ostatni dzień Radia Puławy 24, ale proszę się nie bać. Jutro o 12.00 coś się zmieni, ale co – tego jeszcze Państwu powiedzieć nie możemy. Proszę być jutro z nami.

2 comments on “Dzisiaj OSTATNI DZIEŃ Radia Puławy 24

Comments are closed.