Fantastyczny konkurs dla dęblińskich artystów

      Możliwość komentowania Fantastyczny konkurs dla dęblińskich artystów została wyłączona

Dorośli mieszkańcy Dęblina, którzy mają swoje artystyczne pasje i talenty, mogą znów się nimi pochwalić – i przekuć je w konkretne nagrody.

Miejski Dom Kultury ogłosił kolejną, już trzecią edycję specjalnego konkursu, organizowanego z myślą o lokalnych artystach. Tegoroczna edycja ma tytuł: „Krajobraz fantastyczny, czyli przestrzeń oswojona”. Uczestnicy mogą, a nawet powinni podejść do zadania z inwencją, regulamin pozostawia im sporo swobody – jego pełny tekst można znaleźć na facebooku MDK w Dęblinie.

Przyjmowane będą dzieła z wielu kategorii sztuki: malarstwa, rzeźby, fotografii albo rękodzieła. Zaproszeni są także pisarze i poeci, bo można przedstawić własne utwory, prozatorskie albo poetyckie. W każdej z tych konkurencji zostanie wyłonione podium zwycięzców, ale jury może oczywiście wyróżnić wszystkie prace, które ich oczarują.

Efekty swoich wysiłków można przynosić osobiście do Domu Kultury w Dęblinie albo wysyłać je pocztą. Jest na to czas do 10 czerwca, więc na razie można spokojnie poszukać natchnienia i inspiracji.