Festiwal magii i radości Golden Fest w Magicznych Ogrodach!

      Możliwość komentowania Festiwal magii i radości Golden Fest w Magicznych Ogrodach! została wyłączona

Nadchodzą wspaniałe dni w Magicznych Ogrodach – Międzynarodowy festiwal Golden Fest! To pełne radości wydarzenie rozpocznie się wyjątkowo już w czwartek (29.08) i potrwa do niedzieli włącznie.

Nadchodzą wspaniałe dni w Magicznych Ogrodach – Międzynarodowy festiwal Golden Fest! To pełne radości wydarzenie rozpocznie się wyjątkowo już w czwartek (29.08) i potrwa do niedzieli włącznie.

Najbliższy czwartek w Magicznych Ogrodach to czas prób generalnych i pierwszych pokazów… Przez cały długi weekend goście będą mieli okazję zapoznać się z tradycjami z całego świata oraz oryginalnymi dziedzinami sztuki. Pierwsza sposobność nadarzy się już czwartek, przy okazji generalnych prób wykonawców.

Podczas Festiwalu Golden Fest, organizowanego przez Ksenię Ulitovskayę, zaprezentowane zostaną m. in. malowanie tradycyjnych motywów ludowych (wraz z warsztatami – m.in. Petrikowskaja Rozpis – objęta ochroną UNESCO), popisy akrobatów (m. in. Shapito Circus), choreografie taneczne (m. in. Fantasy – tańce narodów świata oraz teatr tańca Dance Theatre „Divertissement”), śpiewy acapella (m. in. Boguslovochka – zespół objęty ochroną UNESCO). Ponadto teatr mody – „Magnolia”, warsztaty tworzenia biżuterii i wiele fascynujących ciekawostek z dziedziny kultury rozmaitych narodów! Janowiecki park tematyczny będzie bowiem gościć około 160 artystów z całego świata. Ich pokazy oraz prelekcje będą się odbywać na trzech scenach w Magicznych Ogrodach. Wszystkie te występy będą się odbywać od piątku do niedzieli (ponadto efektowne próby generalne w czwartek). Udział w pokazach oraz warsztatach, podobnie jak pozostałe atrakcje Ogrodów, będą dostępne dla zwiedzających w cenie biletu wstępu do parku.

Oprócz wspomnianych egzotycznych atrakcji związanych ze sztuką goście Magicznych Ogrodów mogą skorzystać z dostępnych w parku miejsc do zabawy – w tym Krasnoludzkiego Grodu, Drzew oraz Wodnego Świata. Posilić można się w jednej z kilku restauracji. Istnieje także możliwość urządzenia grilla. W cenie biletu są także przestronne parkingi. W dwóch sklepach na terenie Ogrodów można kupić tematyczne pamiątki – w tym książeczkę z historią Magicznych Ogrodów. Czas zabawy w Magicznych Ogrodach jest nielimitowany – z biletem kupionym w kasie lub na stronie www.magiczneogrody.com/bilety/ można bawić się od 10:00 do zamknięcia bram, tj. do 19:00.

—————————————— materiał sponsorowany ———————————————-