Już w środę coś niezwykłego dla Pań z problemami nowotworowymi

      Możliwość komentowania Już w środę coś niezwykłego dla Pań z problemami nowotworowymi została wyłączona

Wyspa Wisła w Stężycy będzie już pojutrze miejscem ważnego spotkania, na które są zaproszone wszystkie panie z naszego regionu.

Na 4 marca zaplanowano piąte Forum Kobiet na Lubelszczyźnie – i ta jubileuszowa edycja będzie poświęcona trudnemu, ale bardzo ważnemu tematowi, jakim są choroby nowotworowe. O diagnozowaniu i o nowoczesnym leczeniu raka opowiedzą specjaliści, zaproszeni na panel dyskusyjny: będą to uznani diagności, Paweł Krawczyk i Kamila Wojas-Krawczyk, psychiatra Jolanta Masiak i chirurg onkologiczny Marcin Zając.

Ale rozmowy ze specjalistami i garść fachowej wiedzy to nie wszystko – środowy wieczór upłynie miło dzięki wielu przygotowanym atrakcjom. Wśród nich będą między innymi muzyczny recital i pokaz mody: a na wybiegu pojawią się kobiety, które wygrały ze swoimi nowotworami. Całe to spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00, szykuje się więc pouczający, pożyteczny i inspirujący środowy wieczór.

Piąte Forum Kobiet na Lubelszczyźnie odbędzie się z inicjatywy Hanny Czerskiej, pod honorowym patronatem europosła Krzysztofa Hetmana. Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl są patronami medialnymi tego wydarzenia.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęć: Hanna Czerska-Gąsiewska – Facebook