IWONA SUS: Walczą z nieuczciwymi handlowcami, umowami, lichwą i ZA DARMO pomagają

Przyszło nam żyć w niełatwych czasach, w których jako konsumenci jesteśmy bezustannie narażeni nie tylko na handlowe pokusy ale i na nie do końca uczciwe handlowe praktyki.

Firmy kuszą nas okazjami, promocjami, wykorzystują coraz bardziej finezyjne techniki manipulacji czy wywierania wpływu a my… my często jesteśmy bezradni i, co gorsza, bezsilni. Często dokonujemy zakupów pod wpływem chwili, poddajemy się manipulacjom na spotkaniach, na których oferuje nam się niewiele warte garnki czy kołdry, za które płacimy dużą stawkę nie tylko finansową.

I co z tym zrobić kiedy stajemy twarzą w twarz z nieuczciwym sprzedawcą, dużym koncernem obstawionym prawnikami czy… nieuczciwymi zapisami w umowie, którą sami podpisaliśmy? Czy jest za późno na wycofanie się, obronę czy wręcz walkę? Czy są rzetelne instytucje, które mogą nam pomóc nie tylko radą ale i reprezentacja przed sądem – zwłaszcza wtedy gdy zwyczajnie nie stać nas na prawnika?

Są! Taka instytucja jest także w Puławach i służy pomocą mieszkańcom całego regionu – od Lublina do Radomia. Jest nią REGIONALNY OŚRODEK KONSUMENCKI, którym kieruje Iwona Sus – dzisiejszy gość Macieja Dobrowolskiego. Zapraszamy do wysłuchania tej rozmowy – bo to się opłaca! 

Źródło zdjęć: redakcja, Iwona Sus – archiwum

Dodaj komentarz