Jak aktywnie odpocząć w Kozienicach? Sprawdź!

      Możliwość komentowania Jak aktywnie odpocząć w Kozienicach? Sprawdź! została wyłączona

Jak aktywnie rozpocząć tegoroczne lato, mimo trwającej pandemii? W Kozienicach wciąż rośnie lista sportowych propozycji – a to dlatego, że Kozienickie Centrum Sportu i Rekreacji kontynuuje otwieranie swoich obiektów.

Stadion sportowy jest już od kilku tygodni jest otwarty dla biegaczy, można się zjawiać codziennie od 8.00 do 21.00, pamiętając że w piątki, między 18.30 a 19.30 bieżnię przejmują uczestnicy akcji „Biegam bo lubię”. Jak już informowaliśmy, kozieniccy skaterzy mają już do dyspozycji tutejszy skatepark. Rekreacja w plenerze jest możliwa także na boiskach do siatkówki plażowej i na kortach tenisowych.

Kolejne otwarcia sportowych obiektów już są zaplanowane: w najbliższą sobotę (6 czerwca) na pierwszych gości będzie czekał park linowy, zorganizowany na terenie ośrodka, o tym otwarciu jeszcze przypomnimy.

Z kolei miłośnicy pływania i zajęć fitness mogą już czekać na 19 dzień czerwca, bo jak zapowiada Kozienickie Centrum Sportu i Rekreacji, właśnie wtedy znów będzie można wybrać się na krytą pływalnię Delfin, do Fitness Clubu i do Centrum Odnowy Biologicznej – otwarcie tych obiektów opóźnia remont sieci ciepłowniczej przy ulicy Głowaczowskiej, aktualnie nie ma tu ciepłej wody użytkowej.

Dodajmy, że zgodnie z zarządzeniem burmistrza Kozienic, do końca czerwca nie odbędą się żadne sportowe imprezy i wydarzenia.

Źródło zdjęcia: Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu