Jak Internet pomoże lubelskim rolnikom podbić resztę kraju? Sprawdź!

      Możliwość komentowania Jak Internet pomoże lubelskim rolnikom podbić resztę kraju? Sprawdź! została wyłączona

Co mogą zrobić rolnicy, żeby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów i przedstawić im swoje produkty? Być może takie pytanie coraz częściej zadają sobie teraz producenci rolni.

A kolejną podpowiedź w tej sprawie ma dla rolników z naszego regionu Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. Razem z ośrodkami z pozostałych regionów Polski tworzy ogólnokrajowy serwis internetowy „Polski e-bazarek” – a z taką pomocą rzeczy wyprodukowane przez lubelskich rolników mogą dotrzeć nawet do odległych regionów. Serwis daje narzędzia do internetowej sprzedaży, a jednocześnie promuje lokalne produkty i samych producentów rolnych.

Żeby zgłosić się do udziału w „Lubelskim e-bazarku”, trzeba odwiedzić stronę internetową LODRu i tam wybrać opcję „Dodaj ogłoszenie”. W razie pytań, można zadzwonić pod wskazany numer telefonu (603 500 439) i porozmawiać z pracownikiem ośrodka – taka możliwość jest codziennie, od 7.00 do 15.00.

Przypomnijmy, że niedawno mówiliśmy o e-spiżarni, czyli o inicjatywie dyrektora końskowolskiego ośrodka, która ma pomóc lubelskim rolnikom w dotarciu do klientów z naszego regionu i z reszty Lubelszczyzny. O szczegółach tego projektu oczywiście napisaliśmy, link do tego artykułu zamieszczamy poniżej.

Lubelska e-spiżarnia chce się przydać lokalnym rolnikom!