Bezpłatne warsztaty SAMOOBRONY dla pań

      Możliwość komentowania Bezpłatne warsztaty SAMOOBRONY dla pań została wyłączona

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet, a wraz z nim wiele ciekawych, kulturalnych wydarzeń, które pozwolą paniom z naszego regionu miło spędzić czas. Wśród tych propozycji znacząco wyróżnia się zaś ta, którą przygotował Kozienicki Dom Kultury.

Tam, już w tę sobotę, panie będą mogły wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony. W przestronnej sali tanecznej Centrum Kulturalno-Artstycznego w Kozienicach będzie można poznać i poćwiczyć podstawowe techniki chińskiej sztuki walki, którą uprawiał między innymi Bruce Lee. Te bezpłatne zajęcia zorganizuje kozienicka Szkoła Leung Ting Wing Tsun Kung Fu w Kozienicach – i ta krótka przygoda może niejedną panią przekonać do rozpoczęcia regularnych treningów.

Sobotnie warsztaty odbędą się późnym popołudniem, w dwóch grupach: o 16.00 i o 17.30. Na miejscu trzeba zjawić się 10 minut wcześniej, w sportowym stroju i z butelką wody. Poza tym, trzeba będzie mieć przy sobie bezpłatną wejściówkę, odebraną wcześniej w kasie Centrum Kulturalno-Artystycznego. O te wejściówki warto już pytać, bo ich ilość jest ograniczona.

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/events/3008588239257871/