Jak wykorzystać siłownię w hali Grupa Azoty Arena?

      Możliwość komentowania Jak wykorzystać siłownię w hali Grupa Azoty Arena? została wyłączona

W najbliższy poniedziałek (7 lutego) tym tematem zajmie się puławska Komisja Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. Ale puławianie zainteresowani tym tematem, również są zaproszeni.

Nowa hala sportowo-widowiskowa, która mieści się przy ulicy Lubelskiej 59 w Puławach, to nowoczesny obiekt, który sprawdził się już jako miejsce wydarzeń kulturalnych i arena sportowych zmagań. Jednak posiada również takie zaplecze, które pozwala na znacznie więcej, niż tylko organizowanie meczów.

Powierzchnia sportowa hali to w sumie prawie 2700 metrów kwadratowych – a w całym tym zapleczu znajduje się między innymi pomieszczenie przeznaczone na siłownię czy ciężarownię. Czas zastanowić się nad tym, jak zagospodarować to miejsce: komu i jak je udostępniać, czy powinno być w pełni czy tylko częściowo skomercjonalizowane. Rozważanych jest kilka możliwości – jedna z nich jest taka, by siłownia była udostępniana mieszkańcom Puław, za symboliczną opłatą.

Wszystkie dostępne rozwiązania ma przeanalizować specjalna komisja z puławskiego Urzędu Miasta. Ale w jej obradach może wziąć udział każdy, kto chciałby zabrać głos w tej dyskusji. Żeby tak się stało, trzeba w najbliższym czasie skontaktować się z Biurem Rady Miasta Puławy, wysyłając wiadomość elektroniczną na adres: radamiasta@um.pulawy.pl.

Posiedzenie będzie się odbywać zdalnie – uczestnicy otrzymają linki, które pozwolą im dołączyć do debatujących. Spotkanie rozpocznie się 7 lutego o godzinie 16.00.