Jaka powinna być oferta MZK Puławy? Wypełnij ankietę!

      Możliwość komentowania Jaka powinna być oferta MZK Puławy? Wypełnij ankietę! została wyłączona

„MZK Puławy – zmieniamy się dla Was!” – to nowe hasło, w myśl którego miejska spółka chce być bliżej swoich klientów i dostosować się do ich potrzeb. Dlatego pyta o zdanie na temat swoich usług samych mieszkańców regionu.

Miejski Zakład Komunikacji postanowił odpowiedzieć na głosy pasażerów dotyczące między innymi konieczności wprowadzenia zmian w rozkładach jazdy autobusów. Skąd wynikły takie działania? Wyjaśnia Iwona Kuś Prezes Zarządu MZK:

 

Ankieta w „tradycyjnej” formie jest dostępna w siedzibie przedsiębiorstwa oraz w Urzędzie Miasta Puławy. Natomiast link do wirtualnego formularza jest TUTAJ. Kwestionariusz liczy zaledwie 11 pytań i jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 3 minuty. Jaki jest cel anonimowej ankiety? Kontynuuje Iwona Kuś:

 

Ankietę mogą wypełnić mieszkańcy Puław i Dęblina oraz gmin Puławy, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Żyrzyn, Baranów, i Ryki.

Wszyscy mają czas do 15 marca, po tym terminie przewoźnik przeanalizuje zebrane dane i postara się odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców wynikające z badania.

Źródło zdjęcia: UM w Puławach