Jaka przyszłość czeka gminę Kurów?

      Możliwość komentowania Jaka przyszłość czeka gminę Kurów? została wyłączona

Przyszłość jest często owiana tajemnicą, ale są sprawy, które można dosyć dokładnie zaplanować. I właśnie taki wysiłek podejmują teraz władze gminy Kurów – a o wsparcie w tym planowaniu proszą także mieszkańców.

Jakie są mocne strony tej gminy i w co zainwestować, żeby dalej się rozwijała? Takie pytania znajdują się w specjalnej ankiecie, którą mogą wypełnić wszyscy mieszkańcy. Każdy, korzystając z własnych doświadczeń i opinii, może doradzić władzom, czy warto zainwestować w sport, edukację czy może w ofertę kulturalną. Ankieta podsuwa wiele możliwych odpowiedzi, ale jest też miejsce na to, żeby wpisać własne propozycje.

Władze czekają na opinie osób mieszkających w gminie oraz tych, którzy rozwijają tu swoją działalność gospodarczą. Wszyscy pomogą w opracowaniu Strategii Rozwoju Gminy Kurów na lata 2021-2030.

Żeby wypełnić formularz, wystarczy zajrzeć na stronę internetową Urzędu Gminy (kliknij TUTAJ) – ankieta jest dostępna tylko w trybie online. Link będzie aktywny do najbliższego poniedziałku (18 października).