Jakich stacji radiowych teraz się słucha? OFICJALNE WYNIKI BADAŃ RYNKU RADIOWEGO

Instytut Kantar Millward Brown, jeden z dwóch najważniejszych instytutów badawczych w Polsce, opublikował właśnie wyniki badań słuchalności stacji radiowych w naszym kraju. Badania takie prowadzone są już od blisko dwudziestu pięciu lat i są publikowane co miesiąc. Przygotowywane są nie na zlecenie stacji radiowych, lecz na zlecenie Komitetu Badań Radiowych (KBR).

W najnowszej, tak zwanej “fali”, obejmującej okres ostatnich trzech miesięcy (czyli od sierpnia do października) w powiecie puławskim i w mieście Puławy Radio Impuls jest czołową stacją, która z wynikiem ponad 26% uzyskała ogromny, blisko trzykrotny wzrost pozycji rynkowej w ciągu kilku ostatnich miesięcy – biorąc pod uwagę wyniki Radia Puławy 24, czyli poprzednika Radia Impuls.

Podobnym wynikiem cieszy się tylko Radio ZET, natomiast wszystkie pozostałe możliwe do słuchania w Puławach i powiecie puławskim stacje – zarówno ogólnopolskie, regionalne i lokalne -osiągnęły wyniki znacznie, znacznie niższe. I tak, na trzecim miejscu uplasowało się Radio RMF FM z wynikiem ponad czternastu procent, VOX FM dziesięciu, I Program Polskiego Radia i Radio ESKA – ponad pięciu, a Polskie radio Lublin ma aż ośmiokrotnie słabszy od Radia Impuls wynik – nieco powyżej trzech procent.

Bardzo dziękujemy Państwu, że jesteście codziennie z nami – bo to wyłącznie dzięki Wam osiągnęliśmy tak wysoką pozycję rynkową. Ale prosimy nieustająco – powiedzcie Państwo o naszym radiu wszystkim swoim przyjaciołom.

 

Nie znaleziono galerii.

5 comments on “Jakich stacji radiowych teraz się słucha? OFICJALNE WYNIKI BADAŃ RYNKU RADIOWEGO

  1. XYZ

    Gratulacje dla Radia Impuls! W powiecie ryckim także znają i słuchają. Tylko zasięg lepszy mógłby się wreszcie pojawić bo na północ od Ryk są zaniki. Nie każdy ma super sprzęt czy to stacjonarny czy w aucie.

    1. Mieszkaniec Lublina

      Mieszkam w Lublinie a na codzień pracuję w Puławach. Jeśli chodzi o radio impuls jest o niebo lepsze od radia VOX FM. Ale moglibyście poprawić zasięg w Lublinie bo ogólnie to tylko do gminy garbow odbieram tą stację dalej niema nowy mam samochod BMW X3 radio oryginalne

Comments are closed.