Jakie będą “Wakacje z MOSiR” w Puławach?

      Możliwość komentowania Jakie będą “Wakacje z MOSiR” w Puławach? została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zadba o to, żeby mieszkańcom Puław i okolic przez całe lato nie zabrakło okazji do aktywnego odpoczynku.

W ostatnią sobotę czerwca zmobilizuje rowerzystów do kręcenia kilometrów liczących się w konkursie o tytuł Rowerowej Stolicy Polski – oraz tych, którzy gromadzą punkty w ramach akcji Aktywne Puławy. Specjalny rajd rowerowy ruszy o godzinie 10.00 sprzed hali sportowej przy Alei Partyzantów. Jego uczestnicy pojadą do Kazimierza Dolnego, przeprawią się promem przez Wisłę, a później przez Oblasy i Nasiłów wrócą do Puław.

Natomiast na lipiec i sierpień puławski MOSiR zapowiada spływy kajakowe Wieprzem, Wisłą i Chodelką, zajęcia tenisowe dla dzieci i dorosłych oraz piłkarski turniej “Dzikich Drużyn” dla młodzieży szkolnej. Na plaży w Marinie Puławy rozegrają się turnieje piłki i tenisa plażowego. Szczegółowy harmonogram letnich atrakcji jest przedstawiony na plakacie.

Warto pamiętać, że przez całe lato można odpoczywać aktywnie, korzystając ze wszystkich obiektów puławskiego MOSiR-u. W wypożyczalni działającej na terenie Mariny Puławy można zdobyć rowery i sprzęt pływający, a w mieście można można odwiedzać Park Wodny, Puławskie Korty Tenisowe i Skatepark.

 

Źródło informacji i plakatu: MOSiR Puławy