Jeden konkurs przedłużony, a kolejne za pasem

      Możliwość komentowania Jeden konkurs przedłużony, a kolejne za pasem została wyłączona

Tym, którzy zapomnieli przypominamy, że wciąż trwają Nałęczowskie Spotkania z Panem Prusem, czyli wirtualna alternatywa dla literackich majówek, które co roku odbywają się w maju w Nałęczowie.

Wystarczy zajrzeć na facebookowy profil Muzeum Bolesława Prusa, żeby odnaleźć ciekawostki o pisarzu, interesujące materiały i konkursowe wyzwania. Jak zapowiada muzeum, za kilka dni pojawi się zadanie plastyczne, które zaangażuje uczestników Spotkań do twórczej pracy.

A na razie wciąż mają szansę ci, którzy chcą się pochwalić swoim talentem pisarskim – wydłużono termin przyjmowania autorskich tekstów, które mają w literacki sposób opisać pierwszy pobyt Pana Prusa w Nałęczowie. Każdy, kto chciałby przygotować własne opowiadanie, para-reportaż, wiersz albo jeszcze inny rodzaj utworu, może doskonalić swoje dzieło do najbliższego poniedziałku, czyli do 25 maja. Teksty, zapisane w osobnych plikach, można przesyłać na adres: prus@muzeumlubelskie.pl.

Najlepsze prace będą opublikowane na muzealnym Facebooku, a dla wszystkich, którzy uczestniczą w wirtualnych spotkaniach z Panem Prusem, to będzie dodatkowa atrakcja.