Jeszcze zdążysz na muzealne przygody w Janowcu i w Puławach!

      Możliwość komentowania Jeszcze zdążysz na muzealne przygody w Janowcu i w Puławach! została wyłączona

Trwają zimowe atrakcje, przygotowane przez Muzeum Nadwiślańskie na tegoroczne ferie. Na każdy dzień tych ferii zimowych przygotowano jakieś artystyczne zajęcia, a także zwiedzanie zabytkowych i malowniczych zakątków Janowca i Kazimierza Dolnego.

Jutrzejsze przedpołudnie można spędzić w Janowcu – spacerując po zamku i słuchając opowieści o lokalnych legendach. Ta mała wycieczka potrwa przez dwie godziny, od 10.00 do 12.00, a wszystkich zainteresowanych na pewno ucieszy to, że są jeszcze wolne miejsca. Jest jeszcze szansa, żeby skontaktować się mailowo z tutejszym oddziałem Muzeum Nadwiślańskiego i zapisać się na to czwartkowe zwiedzanie (adres to zamekjanowiec@mnkd.pl, a telefon: 81 881 52 28).

Najwięcej muzealnych warsztatów odbywa się w Puławach, w lewym skrzydle Pałacu Czartoryskich, gdzie jeszcze urzęduje Dział Edukacji. Każdy dzień tygodnia to inna przygoda, a do wyboru są zajęcia przyrodnicze, ceramiczne, graficzne, literackie czy rękodzielnicze. Na te puławskie zajęcia też jeszcze można się zapisywać – a żeby ustalić szczegóły, trzeba skontaktować się z działem edukacji, pisząc na adres edukacja@mnkd.pl.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęć: Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym – Facebook