Już po raz ósmy Bieg Szlak Trafi

      Możliwość komentowania Już po raz ósmy Bieg Szlak Trafi została wyłączona

Dobre wieści dla miłośników biegów przełajowych, którzy stęsknili się już za doroczną imprezą biegową, organizowaną przez Fundację Ruszaj na Szlak, w Krainie Lessowych Wąwozów.

Ubiegłoroczna edycja nie doszła do skutku, ze względu na rozwijającą się wówczas pandemię i związane z nią obostrzenia. Teraz biegacze, którzy wyzwań się nie boją, mogą zbierać siły i szykować dobre buty, żeby pokonać wybraną trasę, wyznaczoną wśród wąwozów i innych pejzaży Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Nadchodzi nowa edycja sportowej imprezy pod tytułem „Bieg Szlak Trafi”. W najbliższą sobotę (7 sierpnia) będzie można pościgać się ze współzawodnikami, a zarazem zmierzyć się z samym sobą i z własnymi wynikami z poprzednich lat. Uczestnicy będą mieć do wyboru trzy dystanse: 7, 21 albo 40 kilometrów. Ta trzecia możliwość to tegoroczna nowość, dla najbardziej wytrwałych biegaczy.

Tradycyjnie, biuro zawodów będzie zorganizowane w Karczmie Parchatka. To tam można się zjawiać już w ten piątek (6 sierpnia), między 16.00 a 20.00 albo już w sobotę (7 sierpnia), od godziny 6.00, żeby dołączyć do rywalizacji. Szczegółowe informacje na temat imprezy są zamieszczone TUTAJ, ale warto też śledzić facebookowy profil wydarzenia.

Źródło zdjęcia: Bieg Szlak Trafi – Facebook, fot. Piotr Oleszak