Bardzo fajny kiermasz już w tę niedzielę

      Brak komentarzy do Bardzo fajny kiermasz już w tę niedzielę

Już w tę niedzielę w Nałęczowie odbędzie się kolejny kiermasz produktów lokalnych, czyli zdrowych rzeczy, w których możemy zasmakować dzięki producentom działającym w okolicznych gminach.

Ten najbliższy kiermasz współorganizuje z Lokalną Grupą Działania „Zielony Pierścień” jeszcze Nałęczowski Ośrodek Kultury, a to oznacza, że nie zabraknie też dodatkowych atrakcji: zaplanowano między innymi trening nordic walking w plenerze czy koncert dzieci, które doskonalą swoje talenty w Studiu Muzyki Rozrywkowej.

Jednak to pyszne i naturalne lokalne smakołyki pozostaną w centrum zainteresowania – swoje specjały przywiozą wystawcy z okolic Nałęczowa, Puław i Kazimierza Dolnego. Dodatkową atrakcją będą pokazy gotowania – za ich sprawą w powietrzu będzie unosić się zapach kremu z dyni, ziół i pieczonych jabłek. Uczestnicy kiermaszu znajdą na stoiskach także rękodzieło, a na pół godziny przed końcem całego wydarzenia zostaną jeszcze rozlosowane nagrody dla gości.

Kiermasz Produktów Lokalnych odbędzie się w tę niedzielę na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury, rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 16.00.

 

 

Źródło plakatu: www.noknaleczow.pl

Dodaj komentarz