Kolarstwo górskie w okolicy Puław – już w ten czwartek!

      Możliwość komentowania Kolarstwo górskie w okolicy Puław – już w ten czwartek! została wyłączona

Już w ten czwartek (3 czerwca) linię startu przekroczą rowerzyści, którzy wezmą udział w wyścigu organizowanym pod szyldem Cisowianka Mazovia MTB Maraton.

Do pokonania będą trasy wyznaczone pośród wąwozów Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. W przygotowaniu maratonu pomagają władze Puław, a także lokalni miłośnicy MTB – z ich pomocą udało się wyznaczyć szlaki przez najatrakcyjniejsze, najbardziej malownicze tereny. Na tegoroczne zawody kolarstwa górskiego ponownie zaprasza mistrz Polski Cezary Zamana – i tłumaczy, jakich wyzwań można się spodziewać:

 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.mazoviamtb.pl – włącznie z dokładnym opisem wszystkich tras i z ilustrującymi je mapkami. Warto zaznaczyć, że wydzielone będą także dwie odrębne klasyfikacje – tylko dla mieszkańców Puław.

Elektroniczne zapisy już trwają (kliknij TUTAJ), ale szansę na start będą mieć także ci, którzy w najbliższy czwartek zjawią się w Marinie Puławy – biuro zawodów zacznie działać o godzinie 9.00.

Honorowy Patronat nad całym sportowym wydarzeniem objął Prezydent Puław Paweł Maj. Radio Impuls jest patronem medialnym nowej edycji tego kolarskiego wyzwania.

Fot. Zbigniew Kowalski