Kolejne targowisko w Dęblinie – sprawdź, kiedy będzie czynne

      Możliwość komentowania Kolejne targowisko w Dęblinie – sprawdź, kiedy będzie czynne została wyłączona

W naszym regionie przybywa miejsc, w których można kupić produkty lokalnych rolników i producentów. Targowiska w poszczególnych miejscowościach znów czekają na klientów, a stoiska zapełniają się między innymi warzywami i owocami, ale też niezbędnymi środkami czystości.

Mieszkańcy Dęblina także upominają się o miejsce do takich zakupów, dlatego burmistrz miasta, Beata Siedlecka, podjęła kolejne decyzje w tej sprawie. W najbliższą sobotę (25 kwietnia) znów będzie można wybrać się na targowisko przy ulicy 15. Pułku Piechoty „Wilków” – handel potrwa tu od godziny 6.00 do 13.00, także w każdą kolejną sobotę.

Dodajmy, że w każdą środę w Dęblinie czynne jest jeszcze targowisko miejskie przy ul. Niepodległości: od wczoraj wiadomo, że będzie czynne tylko raz w tygodniu, wyłącznie w środy. Tu można wybierać się na zakupy między godziną 6.00 a 12.00.

Na każdym targowisku i sprzedawcy, i klienci, muszą przestrzegać zasad higieny, sformułowanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego: chodzi między innymi o używanie maseczek i rękawiczek ochronnych, odkażanie dłoni i zachowywanie bezpiecznych, 2-metrowych odległości.