Kolejny sukces Jakuba Rogali

      Możliwość komentowania Kolejny sukces Jakuba Rogali została wyłączona

Jakub Rogala po raz kolejny udowodnił swój wielki wokalny talent. Podopieczny Zbigniewa Jonaka zdobył w miniony weekend nagrody na aż dwóch przeglądach muzycznych.

W dniach 13-15 czerwca w Lipskim Centrum Kultury odbywał się XXIII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w przeglądzie reprezentowali Jakub Rogala oraz Julia Duliasz, dla której był to pierwszy wysęp przed profesjonalnym jury i dużą publicznością.

Konkurs w kategorii artystycznej „Muzyka” odbywał się w piątek, 14 czerwca, i zgromadził ponad 100 wykonawców. Prezentacje solistów i zespołów wokalnych w czterech kategoriach wiekowych oceniało jury w składzie: Monika Walczak, Sylwester Hernik oraz ks. Dariusz Sałek.

W kategorii szkół podstawowych IV-VI laureatem pierwszego miejsca został Kuba, natomiast Julia zaliczyła bardzo udany debiut, zdobywając wyróżnienie w kategorii ponadgimnazjalnej.

Dla Jakuba weekend wokalnych sukcesów zakończył się bardzo szczęśliwie podczas Galowego Koncertu Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent” w Poniatowej, gdzie również odebrał za swój występ pierwszą nagrodę.