Koncert charytatywny Piotra Machalicy odwołany

      Możliwość komentowania Koncert charytatywny Piotra Machalicy odwołany została wyłączona

Także w naszym regionie kolejne imprezy masowe i wydarzenia przygotowywane dla licznej publiczności są odwoływane, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

Do tej listy dołącza także koncert charytatywny, który miał odbyć się w ten czwartek w puławskim Hotelu Trzy Korony. Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, na zaproszenie Puławskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” i Puławskiego Ośrodka Kultury, miał przyjechać Piotr Machalica – znany aktor od jesieni promuje swoją najnowszą płytę „Mój ulubiony Młynarski” i wraz z zespołem odwiedza kolejne zakątki Polski. Dochód z koncertu, a także z zaplanowanej na ten sam wieczór aukcji obrazów, miał zostać przekazany na potrzeby puławskiego hospicjum.

Jednak wiemy już, że w ten czwartek ten koncert na pewno się nie odbędzie. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, cieszył się dużym powodzeniem, bo sprzedano imponującą ilość biletów-cegiełek. Ale uwaga – te bilety zachowają swoją ważność, będzie można z nich skorzystać wtedy, kiedy koncert zostanie już zorganizowany. Na razie ten nowy termin jest jeszcze nieznany, ale wiemy że artyści na pewno wystąpią w naszym mieście z charytatywnym koncertem. Kiedy tylko czegoś się na ten temat dowiemy, na pewno państwa poinformujemy, a na razie przypominamy, że kupione już bilety-cegiełki można zachować – ale można je też zwrócić i odzyskać pieniądze.