Konkurs dla fotografów-amatorów – z Mazowsza i nie tylko

      Możliwość komentowania Konkurs dla fotografów-amatorów – z Mazowsza i nie tylko została wyłączona

To propozycja dla tych, którzy spacerują po mazowieckich miasteczkach i miejscowościach. W najbliższych dniach, podczas takich przechadzek warto mieć pod ręką aparat fotograficzny, zwłaszcza jeśli mija się jakieś drewniane zabudowania.

Samorząd województwa mazowieckiego czeka na autorskie fotografie, przedstawiające dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza. Każdy, kto chce upolować dobre zdjęcie, powinien znaleźć w mazowieckiej okolicy właśnie drewniane, dawne budynki, Organizatorzy zastrzegają, że nie przyjmują fotografii zrobionych w skansenach, bo chodzi o pokazanie, jak wiele drewnianych domów dotąd tworzy krajobraz Mazowsza i jak takie zabudowania wyglądają.

Co bardzo ważne, to konkurs tylko dla fotografów amatorów, także tych, którzy nie skończyli jeszcze 18 lat. Każdy, kto lubi robić zdjęcia, ma czas do 15 października na przygotowanie jednego ciekawego ujęcia – i na przesłanie go pocztą elektroniczną na adres: mst@mazovia.pl.

Na zwycięzców czekają wysokie nagrody pieniężne. WIęcej szczegółów na temat konkursu „Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza”, można znaleźć TUTAJ.