Konkurs “Masz Talent” wciąż czeka na twój występ!

      Możliwość komentowania Konkurs “Masz Talent” wciąż czeka na twój występ! została wyłączona

Dobre wieści dla każdego, kto jeszcze chciałby dołączyć do grona uczestników Wirtualnego Konkursu Wokalnego i pochwalić się swoim talentem – termin zgłoszeń został wydłużony, a w związku z tym także zmieniła się też data wielkiego finału.

Wszyscy mieszkańcy powiatu opolskiego, którzy chcą przygotować nagranie wokalnego występu i zgłosić je do konkursu, mają na to czas jeszcze do 30 maja, czyli do tej soboty. Przypominamy, że filmiki wystarczy nagrać telefonem, a bohaterami nagrania mogą być śpiewający soliści, duety albo zespoły (na przykład rodzinne). Wystarczy zaśpiewać piosenkę – tę ulubioną albo taką, która pozwoli pokazać cały muzyczny talent konkretnej osoby czy grupy.  

Każdy, kto przygotuje takie nagranie, musi znaleźć na Facebooku wydarzenie, zatytułowane Masz Talent – Wirtualny Konkurs Wokalny OCK – i tam, w dyskusji, powinien umieścić swój plik ze zgłaszanym występem. W niedzielę (31 maja) wszystkie zgromadzone tutaj nagrania będą oceniali internauci i to oni będą jurorami całego konkursu. Na facebookowej stronie pojawi się ankieta, która do poniedziałkowego wieczora wyłoni zwycięzców, czyli zdobywców największej ilości głosów od widzów.

Ci, którzy zmieszczą się na podium, otrzymają nagrody pieniężne – te wyniki poznamy dokładnie za tydzień, 1 czerwca, o godzinie 19.00. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Opolskiego Centrum Kultury, tam też są zamieszczone dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za organizację konkursu – skorzystać może każdy, kto ma jakieś własne pytania czy wątpliwości.