Konkurs “O Pierścień Księżnej Izabeli” – ODWOŁANY!

      Możliwość komentowania Konkurs “O Pierścień Księżnej Izabeli” – ODWOŁANY! została wyłączona

W miniony piątek, w związku z napiętą sytuacją dotyczącą możliwości pojawienia się koronawirusa w naszym regionie, włodarze Puław, z prezydentem Pawłem Majem na czele, postanowili odwołać lub przenieść część miejskich wydarzeń.

Jednym z nich jest XIX Konkurs Tańców Polskich “O Pierścień Księżnej Izabeli”, który miał się odbyć 14 i 15 marca. Wszystko to, jak tłumaczy puławski Ratusz – “W trosce o bezpieczeństwo uczestników, widzów oraz samych mieszkańców”.

Organizatorom z Domu Chemika bardzo zależy na tym, żeby ta impreza zagościła jednak w naszym mieście, ale na ten moment ciężko jest ustalić odpowiedni, nowy termin.

Posiedzenie w Urzędzie Miasta, było spotkaniem sztabu kryzysowego, w którym wzięli udział także Wiceprezydent Paweł Szabłowski, Przewodnicząca Rady Miasta Bożena Krygier, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Marzanna Pakuła oraz kierownicy wydziałów. Na spotkaniu przedstawiono aktualny stan zagrożenia i aspekty prawne z nim związane. Omówiono środki profilaktyczne i zalecenia, które może zastosować miasto w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

W stanie realnego zagrożenia wobec zdrowia i życia mieszkańców – Prezydent natychmiast skieruje listy do organizatorów wydarzeń w Puławach z apelem o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, higieny i profilaktyki.

 

Nie znaleziono galerii.

(info/fot. UM Puławy)