KORONAWIRUS: Mamy piękny ambulans od PERŁA – BROWARY LUBELSKIE S.A.!!!

      Możliwość komentowania KORONAWIRUS: Mamy piękny ambulans od PERŁA – BROWARY LUBELSKIE S.A.!!! została wyłączona

Nowy, w pełni wyposażony, specjalistyczny ambulans, należy już do puławskiego szpitala i jest gotowy służyć chorym.

To bardzo ważny prezent, a trafił do naszego powiatu dzięki temu, że firma Perła – Browary Lubelskie S.A, przekazała na ten cel hojną darowiznę. Nasz rodzimy producent postanowił w ten sposób wesprzeć walkę z koronawirusem w województwie lubelskim, dlatego nowa karetka trafiła właśnie do Puław, do jednoimiennego szpitala zakaźnego.

W miniony piątek dyrektor puławskiego szpitala, Piotr Rybak, odebrał kluczyki do nowej karetki – a wręczył mu je Dyrektor ds. Marketingu Perła – Browary Lubelskie S.A., Maciej Ładwiński. W tym ważnym spotkaniu uczestniczyła także starosta powiatu puławskiego, Danuta Smaga.

Jak podkreśla dyrektor szpitala, placówka zyskała ambulans typu S, czyli najwyżej sklasyfikowany wśród pojazdów tego rodzaju. To mobilny punkt intensywnej opieki, w którym można monitorować stan zdrowia pacjenta i prowadzić zaawansowane leczenie. Teraz pomoże zadbać o zdrowie chorych na COVID-19 – ale Dyrektor Generalny Browarów Lubelskich, Andrzej Rutkowski, wyraził nadzieję, że po zakończeniu epidemii ambulans będzie dalej służył mieszkańcom naszego regionu.

Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęć: Perła – Browary Lubelskie S.A.