KRZYSZTOF CUGOWSKI – trzeci syn zaczyna karierę filmową

      Możliwość komentowania KRZYSZTOF CUGOWSKI – trzeci syn zaczyna karierę filmową została wyłączona

Dobra wiadomość nie tylko dla fanów NASZEGO Krzysztofa Cugowskiego, ale dla wszystkich ojców, którzy marzą by ich synowie wprost z Puław, Lublina czy Dęblina trafili do światowego show-biznesu.

Tak właśnie może być z trzecim synem lidera formacji BUDKA SUFLERA. KRZYSZTOF CUGOWSKI (Junior) został dziś oficjalnie pokazany światu w programie DZIEŃ DOBRY TVN. 21-latek, trzeba przyznać, że bardzo podobny do ojca, wywarł na widzach, zdaje się, dobre wrażenie także i przy pomocy taty. KRZYSZTOF CUGOWSKI (Senior)z dumą opowiadał o szkole teatralnej w Wielkiej Brytanii, w której studiuje najmłodszy Cugowski. Przede wszystkim jednak widać było dumę z pierwszego poważnej propozycji, którą otrzymał syn.

Otóż ma zagrać w produkcji jednego z najpoważniejszych branżowych graczy – NETFLIXA. Podpisany już kontrakt dotyczy roli w serialu kręconym na podstawie powieści amerykańskiej pisarki – JULIE QUEEN. Znawcy tematu porównują przyszłą produkcję (która, ze względu na tematykę książek Queen) prawdopodobnie rozgrywać się będzie wśród brytyjskiej arystokracji), do gigantycznego hitu Netfixa – serialu “DOWNTON ABBEY”.

Zdjęcia do tej produkcji mają ruszyć lada moment a premiera zapowiedziana jest na początek 2020 roku. Z Lublina do Hollywood – trzymamy kciuki, w końcu to “nasza krew”!
Nie znaleziono galerii.

Źródło zdjęć: facebook @Chris Cugowski