Kto może, niech kręci!

      Możliwość komentowania Kto może, niech kręci! została wyłączona

Co dokładnie? Kilometry dla Puław! Wszystko to w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. 

Za nami wakacyjne treningi. Przyszedł już czas naprawdę zawalczyć o dobrą pozycję. W tej chwili między sobą zmagają się 44 miasta z całego kraju. Puławy zajmują piątą pozycję. Nie jest źle, ale musi być lepiej! Co zrobić aby wskoczyć na podium? Podpowiada Marcin Kowal z puławskiego MOSiR-u:

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji niezmiennie namawia do pobrania aplikacji, która liczy przejechane na rowerze kilometry, bo właśnie tak można pomóc Puławom poprawić wynik w tej rywalizacji.

Na najlepsze miasta czekają nagrody – stacje samoobsługowe do szybkiej naprawy rowerów, a dla samych puławian nagrody przygotował tutejszy MOSiR: są to nawigacje rowerowe, karnety na siłownię, a także uroczysty obiad dla osób z najlepszymi wynikami.

Oprócz samych mieszkańców, do akcji włączają się instytucje, lokalne firmy i szkoły. Jedną z nich jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Puławach. O tym jak to się zaczęło, mówią wicedyrektor Beata Wójcik oraz nauczycielka, organizatorka międzyszkolnej rywalizacji – Maja Włodarczyk:

 

Na planowanie przejażdżek i gromadzenie cennych kilometrów jest czas do 30 września. Jeśli szukasz okazji do wykręcenia kilometrów dla Puław, przeczytaj co w najbliższą niedzielę proponuje puławski MOSiR.